5. února 2018 //

Kaufland je náš druhý domov

Od poloviny loňského roku jsme rozšířili naši spolupráci s předním hypermarketem na českém trhu. Pro společnost Kaufland dlouhodobě zajišťujeme několik typů akcí. Pro prodejny v celé ČR nasazujeme naše promotérky a promotéry. Mezi jejich hlavní úkoly patří:

1. Ochutnávky – promotérky nabízejí zákazníkům k degustaci vybrané druhy potravin. Starají se zejména o pultový prodej masa. Zde jsou naši promotéři k dispozici zákazníkům 12 hodin a nabízejí ochutnávky a zajímavé informace o mase.

2. Orientace – Kaufland neustále zlepšuje vzhled svých prodejen a rozložení zboží. Naši lidé pomáhají a radí zákazníkům kde, co nově najdou.

3. Otevíračky nových prodejen– zlatý hřeb naší spolupráce. Jde o specifickou akci, které se účastní celý náš tým. – od koordinátora, přes promotéry, hostesky až po maskota a lidi, kteří pomáhají nákup ukládat do tašek. Všichni se starají o to, aby se zákazníci v nové prodejně rychle zorientovali a pohodlně nakoupili. Nechybí ani tolik oblíbené balónky, které uvítají zejména děti.

To však není vše, co s Kauflandem děláme. Zapomenout nemůžeme ani na interní akce. Při nichž rozdáváme letáčky, přelepujeme etikety na zboží, pomáháme i v administrativě atd. Od léta do prosince jsme tak součástí týmu hypermarketů, které mají lidé rádi. Naši lidé se na brigády k nim hlásí s nadšením.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů