1. června 2017 //

2x zásah: Spokojený klient i zákazník

V minulém měsíci jsme si ověřili jednu krásnou věc. Když do práce dáte vše, co potřebuje, odvedete ji na 99 %, potom se dostaví nejen úspěch, ale také vás to baví.

Celý květen naši promotéři pomáhali Epsonu představovat zákazníkům jejich vybrané produkty v Alze a T.S.Bohemia. Nejenže touto volbou japonská společnost snadno pokryla řadu elektroprodejen v ČR, ale za jasných měřitelných podmínek (ROI) získala parťáka jednoho nejlepších – totiž další ruce, nohy a mozky. Díky našemu jedinečnému školícímu systému totiž pomohli připravit / naklonovat sami sebe. Z našich promotérů tak vytvořili dvojníky produkťáky, a ty jsme „pustili“ na zákazníky.

Jim pomáhali nejen s výběrem vhodných produktů, ale také mnohokrát poradili, zodpovídali jejich leckdy nejen technické dotazy a vykouzlili řadu úsměvů na tváři. Návratnost investice, tedy ROI, se pohybovala na hranici 500 %.

Závěr? Klient s radostí zaplatili nejen za naši odvedenou práci, která se mu pětinásobně vrátila, ale nemusel řešit lidské zdroje a zákazníci byli rádi, že se jim u produktů Epson v Alze a T.S.Bohemia věnovali šikovní lidé. Chcete si to vyzkoušet i vy? Zadejte nezávaznou objednávku na www.promoteri.eu/poptavka-klient.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů