18. října 2016 //

34 promotérů na Profesia Days 2016

Bylo to opět skvělé a vše se podařilo na jedničku. Profesia Days 2016 je za námi a my jsme moc rádi, že jsme opět stejně jako v loňských letech mohli být součástí této prestižní akce.

Dvoudenní veletrh, který se konal od 12. do 13. října v pražských Letňanech, byl zaměřený na prezentaci atraktivních pracovních zaměstnavatelů z široké škály oborů. Nechyběla celá řada doprovodných akcí, vzdělávacích sekci s přednáškami zaměřenými na osobnostní rozvoj, schopnosti důležité pro kariérní postup či propojení osobního a pracovního života. Přednášky z těchto oborů vedli přední odborníci i zajímavé osobností a žádané společnosti, jako jsou Accenture, Ikea, Amazon ale například i Armáda České republiky a Bezpečnostní informační služba.

Náš cíl byl jasný – zajistit hladkých průběh celého veletrhu. Vybrali jsme tak 32 prověřených promotérů a hostesek, ty důkladně proškolili a postavili na svá stanoviště. Rozmístěni byli po celém veletrhu. Všichni návštěvníkům pomáhali, jak mohli. Už u vstupu je vítali a navigovali na vybraná místa, připravovali jsme občerstvení, rozdávali letáčky a celkově zajišťovali pořádek. Nejfrekventovanější místa jsme obsadili nejlepšími z našich řad. Na to vše dohlíželi dva koordinátoři, respektive koordinátorky Aneta a Marie.

O perfektním a hladkém zajištění také svědčí ohlasy od organizátora akce, společnosti Profesia: „Všem bychom chtěli poděkovat za úžasnou spolupráci. Hostesky, promotéři a koordinátoři odvedli výbornou práci. Po celou dobu nám pomáhali, byli vstřícní, usměvaví a ve všem jsme se na ně mohli spolehnout – co jsme řekli, to udělali.“

I my moc děkujeme a těšíme se na další ročník, který se odehraje zase za rok v podobném termínu jako ten letošní.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů