7. června 2017 //

470 tašek pro Sámošku

Tváří v tvář retailovým gigantům a silným diskontům. Nejen hlavní motto již skončeného 19. ročníku kongresu Sámoška, ale také naše heslo pro další velkou výzvu a úkol co nám zadal klient Atoz.

Na celodenní kongres na podporu domácího maloobchodního trhu jsme se stali dodavateli nejen lidských sil, ale také jsme pomáhali s produkcí. Asi největším úkolem bylo připravit 470 tašek. Ty sloužily jako promo a upomínkové dárky pro účastníky akce.

Díky našim zkušenostem a také propracované logistice to byl sice náročný úkol, ale ne nesplnitelný. Když jsme se dozvěděli o počtu tašek potřebovali jsme pomoci. Zapojili se nejen zrovna nevytížení členové týmů, ale povolali jsme také brigádníky. Celkem se nás na přípravě obsahu tašek sešlo 9 lidí a "pytlování" věnovali dva dny. Za tu dobu jsme vypili přes 10 litrů vody, 9 litrů piva, snědli 6 krabic pizzy, jeden meloun a vydali 8 litrů potu. Naše dodávka dostala také zabrat, protože pendlovala mezi naším operativním střediskem a pražským TOP hotelem – místo konání Sámošky.

A potom přišlo to nejhezčí, poděkování od klienta. Pochválil perfektně připravené tašky, profesionální přístup, a také že jsme to stihli načas.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů