20. června 2017 //

A teď už vám i zazpíváme

Naše řady v uplynulých týdnech rozšířila nová významná posila. Na pozici koordinátora nastoupil Zdeněk Včelařík. Kromě svých mnohaletých zkušeností s našim byznysem a přirozené šikovnosti pro koordinaci akcí a lidí vyniká ještě něčím – umí bezvadně zpívat. Respektive má zmáknutý vokál.

To mimo jiné znamená, že nám bude pozpěvovat nejen v kancelářích, na akcích, či u klientů, ale takto označovaný hudebník může interpretovat i nemelodické zvuky, včetně mluveného slova nebo rapu, takže nepotřebujeme ani hudební doprovod. A výsledek? Stojí opravdu za to slyšet na vlastní uši!

Byli jsme si ho poslechnout v Kostelu sv. Anežky na Spořilově v rámci akce Noc kostelů a byl to nepopsatelný zážitek. Společně s dalšími deseti vokalisty tvoří skupinu, která si říká 10men. Chlapcům to ladí. A jak dobře, můžete zjistit i sami už tento týden. Zapište si do kalendářů středu 21. června a v 19 hodin dorazte do chrámu sv. Vavřince na Petříně – vstupné je dobrovolné, více o kapele zde www.facebook.com/10menvocalgroup. A pozor, my tam budeme taky!

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů