27. listopadu 2018 //

Autogramiáda blogerky Kamu

Známá česká kuchařka a blogerka Kamila Rundusová alias Kamu, kterou na Instagramu sleduje v současnosti více než 130 tisíc lidí, před nedávnem vydala novou knihu s názvem Nejbarevnější Mexiko. A právě kvůli této knize začala v druhém listopadovém týdnu objíždět prodejny společnosti Makro, kde v rámci dnů otevřených dveří probíhala její autogramiáda.

Blogerka Kamu, která je v současnosti považována za nejslavnější českou kuchařku, si pro fanoušky přichystala autogramiády na prodejnách společnosti Makro, a na této akci jsme nechyběli ani my. V rámci naší spolupráce s Makrem jsme totiž na prodejny dosazovali naše hostesky, které v rámci celého dne rozdávaly letáčky, registrovaly zákazníky nebo jim pomáhaly s orientací na prodejně.

Celá tour začala třemi zastávkami v Praze, poté pokračovala v Liberci, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a v Olomouci. Vůbec poslední zastávkou byla v neděli 25.11. prodejna Makro v Ostravě. Celkem jsme měli v akci 65 hostesek, které dohromady odpracovaly 562 hodin.

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů