22. února 2019 //

Buď IN a sleduj nás na Instagramu!

Na které sociální síti jste nejaktivnější? Postujete častěji na Facebook nebo Instagram? Fejsbůk sice stále zůstává jedničkou v počtu uživatelů, ale aktivita z něj postupem času vyprchává. Aktuálního trendu se držíme také my a proto se ptáme, jestli nás sledujete na našem instagramovém profilu. Že ne? Tak je nejvyšší čas to napravit!

Opět po několika měsících se vracíme k tématu našich sociálních sítích. V novém roce, zejména tedy v únoru, jsme se v rámci naší strategie zaměřili na Instagram, který je v současné době asi nejpopulárnější a nejrychleji rostoucí sociální sítí. I přesto, že je v počtu uživatelů stále neohroženým vládcem Facebook, lidé již na něm nejsou zdaleka tak aktivní jako v minulosti. Pozici lídra v oblasti aktivity uživatelů tak přebírá Instagram.

Také my jsme se tak trochu přizpůsobili trendu a o něco aktivnější, než na Facebooku a ostatních sítích, jsme právě na Instagramu. Nabízí se tedy otázka, sledujete nás na Instagramu také vy? Že ne? Tak to je nejvyšší čas to změnit! :) Počet našich followerů se jen během února zvedl téměř o 100% a roste dál. Pokud chceš být IN, tak navštiv náš profil a dej nám follow! Aktualitu o dalších sociálních sítích najdeš ZDE.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů