3. října 2016 //

Celé léto jsme se starali o přísun energie

Astronomické léto skončilo minulý týden a my začínáme hodnotit. Během teplých dnů jsme nelenili a korzovali doslova po celé České a Slovenské republice. Urazili jsme tisíce kilometrů, navštívili festivaly, přírodní i klasická koupaliště, různé sportovní dny, dny piva a další venkovní společenské kulturní akce. Při těchto příležitostech jsme nechali degustovat návštěvníky velké množství rozličných nápojů.

Pro naše přední klienty, mezi kterými nechybí dodavatelé pálenek či energetických nápojů, jsme rozjeli šťavnatou roadshow. Například pro Rudolfa Jelínka, jsme pokračovali v naši bezvadné spolupráci na podporu nejen likérové řady Bohemia Honey. Rozdali jsme tuny upomínkových předmětů, rozlili řadu vzorků a prodali stovky lahví. Tím jsme splnili naše základní poslání spolupráce – sales promotion značky.

Perfektní výsledky jsme zaznamenali také v případě podpory značky Big Shock. Energetický nápoj přišel vhod na různých sportovních akcích, které jsme obráželi. Lidé zkoušeli nové příchutě. Nápoj všem chutnal a to jen demonstruje fakt, že v současné době zaujímá druhou pozici na českém trhu ve svém segmentu.

Děkujeme všem za spolupráci, včetně našich hostesek a promotérů, a již nyní se těšíme na podzimně-zimní sezónu, kdy naše roadshow bude pokračovat a to především v indooru.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů