13. prosince 2016 //

Charitativní akce s dárkem Epson

Vždy velmi rádi pomáháme dobrým projektům. Ten, co vymyslel Epson patří mezi ně. V nákupním centru Zličín postavila tato japonská společnost profesionální fotokoutek a my se staráme o jeho správný chod.

V této netradiční akci se spojuje několik velmi dobrých příležitostí. Nejenom, že pro Epsonu zajišťujeme akci na podporu prodeje, ale také kolemjdoucí obdarováváme, a ještě přispíváme na dobrou věc. Lidem v okolí stánku vysvětlujeme výhody tisku na tiskárnách značky Epson, pozveme k fotografování u klíčovacího plátna a v počítači dle přání dodáme pozadí s vánoční tématikou.

Výsledkem je spokojený zákazník, který si odnáší dárek v podobě fotografie. To vítají zejména rodiny s dětmi a prarodiče. I fotografie se totiž může stát vhodným vánočním dárkem. Největším plusem je však to, že tiskem fotografií dochází k podpoře charitativního projektu. Tím se stala nadace Klokánek. Minulý víkend jsme takto oslovili přes 600 lidí. Mimo jiné jsme se jich ptali na to, co se jim na akci líbí. Kladně hodnotili zejména to, že získají hezký dárek, ale také to, že přispěli na dobrou věc a pomohli nadaci.

Akce však ještě neskončila a pokračuje již tento víkend opět v OC Zličín. Přijďte všichni a podpořte dobrou věc!

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů