16. srpna 2016 //

Čtyři akce, 77 lahví a 1 386 prodaných panáků

Tak to je hlavní výsledek dalšího kola naplánovaných sales promotion pro našeho klienta R. Jelínka. Odehrály se v minulém týdnu a to hned na čtyřech různých místech České republiky – Rakovník, Chotoviny, Domažlice, Jihlava.

Naše promotérky ve stylových medových outfitech měly možnost na různých akcích oslovit návštěvníky a nabídnout jim něco ostřejšího. Tím nebylo nic jiného, než vybrané destiláty z výrobního závodu likérky R. Jelínka. Aktivním oslovováním jsme zaujali 2 450 potenciálních degustujících. Z nichž více jak polovina byla natolik zaujata, že si zakoupila minimálně jednoho panáka a ochutnala „nápoj“, který jim byl promotérkami doporučen.

Výsledky byly opravdu skvělé. Rozlili jsme 77 lahví, což znamenalo prodaných 1 386 panáků a tak jsme vytvořili nejen hlubší povědomí o tom, jaký sortiment Jelínek aktuálně nabízí, ale podpořili dobrou náladu na společenských akcích.

Při této příležitosti jsme uskutečnili také anketu. V ní jsme se mimo jiné zaměřili i na statistiku. Asi vás nepřekvapí, že panáky si většinou kupovali muži (78 % vs. 22 %) a to ve věkové kategorii 18 až 55 let.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů