23. listopadu 2018 //

Další vlna ochutnávek kávy Tassimo začíná

Další vlna ochutnávek kávy Tassimo začala právě dnes! Oblíbená akce bude probíhat až do prvního lednového víkendu v novém roce a celkem bude k vidění na 53 prodejnách po celé České republice! Naše hostesky budou představovat kávovary Bosch Tassimo, které se mohou stát skvělým vánočním dárkem také do Vaší domácnosti.

Dnešním dnem počínaje, se rozjela další vlna ochutnávek kávy Tassimo od našeho klienta, společnosti Jacobs Douwe Egberts. Promoakce začíná na prodejně Alzy v Praze – Holešovicích a v prosinci se rozšíří také na další řetězce. Jmenovitě půjde o prodejny Albert, Electro World, Datart a Tesco ve vybraný městech po celé republice.
Momentálně ještě nemůžeme s jistotou říct, kolik hostesek celkově na akci dodáme, ale promovat se bude celkem na 53 prodejnách a akce bude probíhat až do prvního lednového víkendu v novém roce. Naše hostesky budou představovat kávovary Bosch Tassimo, které mají integrovanou čtečku čárových kódů, ze které stroj sám pozná, jakou kávu má vařit, kolik vody a jakou teplotu nastavit tak, abyste dostali kávu přesně jako ve Vaší oblíbené kavárně. Pokud ještě nemáte dárek na Vánoce, kávovary Tassimo seženete i do tisícovky!

Více informací a zajímavostí najdeš zde: https://www.facebook.com/TassimoCeskaRepublika/

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů