9. listopadu 2018 //

Devátý ročník Cannafestu se vydařil!

Devátý ročník veletrhu Cannafest proběhl minulý týden v areálu PVA Expo Praha. Na tomto mezinárodním veletrhu jsme nechyběli ani my. Přímo na místě jsme měli 48 hostesek a promotérů, kteří se starali o spokojenost návštěvníků, hladký průběh celé akce a celkem odpracovali úctyhodných 909,5 hodin!

První listopadový týden byl ve znamení dalšího ročníku známého veletrhu s názvem Cannafest. Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin nabídl v prostorách areálu PVA Expo Praha veřejnosti mnoho zajímavostí. Kromě široké škály vystavovatelů, kterých bylo přes 260, byly k vidění zajímavé expozice či odborná konference. Návštěvníci měli možnost využít také chillout zónu, čítárnu nebo kino.

Sečteno, podtrženo
Naší úlohou bylo na místo zajistit spolehlivé hostesky a promotéry. Ve finále jsme na veletrh zajistili 29 lidí pro 18 klientů a zbytek přímo pro Cannafest. Všichni do jednoho se starali o spokojenost návštěvníků a celkově skvělou atmosféru festivalu, kterou dokreslilo nádherné počasí. 909,5 odpracovaných hodin je toho důkazem! Devátý ročník Cannafestu tak můžeme hodnotit jako povedený.

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů