22. března 2017 //

Elsie Pells představovala víno z JAR

Jedna z našich nejlepších služeb – sales promotion – slavila velký úspěch u našeho klienta House of Wine. Pomocí tohoto způsobu lze zákazníkům snadno a dobře představit novou značku na trhu, nebo zvýšit povědomí o již zavedené. Proto jsme v uplynulých dnech obsadili foodové řetězce Makro a Globus a naši promotéři aktivně oslovovali kolemjdoucí nakupující a dali jim možnost ochutnat vybraná vína.

Neochutnávali přitom ledajaké víno, ale víno z JAR. Víno z Jihoafrické republiky, konkrétně z vinařství Glen Carlou, patří k těm nejlepším na trhu. Ostatně všem zájemcům to mohla potvrdit světově uznávaná odbornice ve vinařském světě Elsie Pells s titulem Cape Wine Master, kterým se může pochlubit asi 90 lidí na světě. Na vybraných místech byla osobně a představila nabídku vín z již zmíněného vinařství Glen Carlou. Elsie je odbornou porotkyní několika mezinárodních vinařských soutěží a podílí se i na výběru našeho českého Vinaře roku. Přednáší na vinařských univerzitách v Jihoafrické republice, Americe i Austrálii. S návštěvníky si o vínech nejen povídala, ale také velmi ráda poradila s jejich párováním k pokrmům a také odpovídala na dotazy.

Sales promotion se povedlo o čemž svědčil zájem mnoha nakupujících, Elsie byla v obležení různých dotazů a během akce se nám podařilo rozlít celou řadu ochutnávkových vín, ale také zvýšit řetězcům prodeje těchto druhů vín a zvýšit o nich všeobecné povědomí.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů