15. ledna 2016 //

Epson ocenil jednoho z nás

Celý rok pracujeme pro Epson a Epson myslí i na nás – jednoho z vás teď odměnil za výkony. V závěru roku jsme zajišťovali vánoční víkendovou promoakci na podporu prodeje tiskáren této japonské značky. Naši promotéři a promotérky pracovali v 25 různých elektrořetězcích po celé ČR a SR a pomohli prodat zboží v hodnotě 263 tisíc korun.

Návštěvníkům prodejen radili s výběrem tiskárny a zodpovídali jejich dotazy. Prezentovali i jejich levný provoz, kterým byli většinou zaskočeni a rádi si poslechli další výhody produktů Epson. Obecně nejvíce zákazníci jevili zájem o barevné tiskárny s multifunkcí.

Jako motivaci a zároveň poděkování za celoroční spolupráci, připravila společnost Epson pro jednoho z promotéru také soutěž. Pravidla byla jasná, ten kdo udělá největší obrat (zohledněna byla velikost prodejny a její návštěvnost), získá tiskárnu L365. boj to byl až do samého konce, protože statistiky byly vyrovnané. Nakonec se přece jen o něco více dařilo Janu Jedličkovi, který si za svoji odvedenou práci tiskárnu odvezl domů.

Výherci gratulujeme a všem ostatním děkujeme a těšíme se na další spolupráci, která může být opět motivována další soutěží.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů