24. ledna 2017 //

Epson promotérům se daří

Celý loňský rok jsme v barvách Epson hájili a především dobývali nové pozice u zákazníků, kteří tisknou, skenují či sledují obraz na projektoru. Obsadili jsme showroomy Alzy, T.S. Bohemia a další místa a dařilo se nám na nich více než dobře. Letos v úspěšné spolupráci s tímto předním japonským výrobcem pokračujeme.

Za rok 2016 jsme odsloužili několik tisíc hodin a prodali vyšší stovky produktů. Zaměřili jsme se na tiskárny, projektory, ale také spotřební materiál jako je inkoust a papír. A právě inkoust hraje v případě Epson prim. Jejich nová 17“ tiskárna SureColor SC-P5000 je určena pro tvorbu digitálních nátisků a tisk uměleckých děl a fotografií. K dispozici je se sadou inkoustů s fialovým nebo LLK inkoustem a dokáže docílit téměř dokonalé shody až s 99 % barev Pantone Solid Coated Colours vzorníku.

Naši promotéři zákazníkům pomáhali nejen s výběrem nového zařízení, ale také mezi nimi dělali anketu. Většina z dotazovaných nahrazuje tiskárnu značky HP a v oblibě mají především inkoustové. Drtivá většina 87 % přitom volí jako novou tiskárnu barevnou. Skener samostatně již kupovat nechtějí, a tak raději pořizují multifunkční zařízení.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů