5. dubna 2017 //

Febiofest 2017 s R. Jelínkem

Rok se s rokem sešel a v Praze se opět odehrál svátek filmu. Multikino CineStar Anděl hostil 24. ročník tradičního Mezinárodního filmového festivalu Febiofest 2017, který přinesl široký výběr nejlepší i nejnovější filmové tvorby z celého světa. Náš klient R. Jelínek se stal oficiálním partnerem a dvorním dodavatelem festivalové pálenky. A my tak měli tu čest se na akci starat o přísun něčeho trochu ostřejšího.

V multikině jsme „rozbili“ stánek, který díky svému designu nešel přehlédnout. K němu všechny potom dovedl tradiční festivalový červený koberec a podél něho byly umístěny stromky, na kterých visela historie R. Jelínka. Naše hostesky oslovovaly návštěvníky festivalu a nabízely jim lihové pochutiny z jižní Moravy. Prodávaly slivovici, hruškovici, medové likéry a další ovocné destiláty.

A protože se nezadržitelně blíží 50. ročník Trnkobraní, podávaly o této akce informace a návštěvníky na ni zvaly. Stejně jako v minulých letech se uskuteční v areálu likérky ve Vizovicích a to od pátku 18. do 19. 8. Všichni jste srdečně zváni.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů