12. března 2019 //

Jak je důležité mít kvalitní fotografii?

Kdo sleduje naše sociální sítě, tak ví, že díky fotografiím a videím můžeme ukázat výsledky naší práce. Proto je pro nás důležité, aby byl obrazový materiál co nejvíce kvalitní, na čemž od počátku letošního roku začínáme ještě více pracovat. Náš videomaster Miroslav Fišar vytvořil naše vlastní školící video, které si můžete prohlédnout v novince!

V dnešním světě, kterým hýbou sociální sítě, je důležité se prezentovat kvalitními materiály. V našem případě se jedná zejména o obrazový materiál – fotografie a videa. Pokud dokážeme z akcí pořídit kvalitní fotografie či video, za které se potom nemusíme stydět, můžeme je dostat ven, oslovit řadu nových potencionálních brigádníků nebo nabídnout klientům dokonalé reporty s krásnými hosteskami na skvělých fotkách. Pro někoho může být fotografie obyčejnou fotkou, pro nás je to však důkaz výsledků naší práce.

Náš videomaster Miroslav Fišar sestavil skvělé školící video nejen pro naše koordinátory a kontrolory, ale také pro samotné promotéry. Všichni jmenovaní by tak měli vědět, jak správně fotit a naopak, čeho se při focení vyvarovat. Míra ve videu vše uvádí na příkladech, ke kterým přidává svůj odborný komentář. Video zároveň zachycuje postup, jak správně vyplnit náš kontrolní formulář a připomíná nutnost vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Video:

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů