17. května 2016 //

Jarní akční projížďka s Verbatimem

Společnost Verbatim se v Banské Bystrici v hotelu Dixon aktivně účastnila velké jarní akce. Na ni lidé z elektroprodejen Comfor měli možnost získat informace o nových produktech, které budou v následujících měsících prodávat. Pro hladké zajištění této akce si Verbatim vybral lidi z našeho týmu, kteří museli být vybavení především obchodními dovednostmi.

Pečlivě jsme z našeho týmu tak vybrali zástupce, kteří mají s tímto druhem práce zkušenosti. Proškolili jsme je na nejnovější produkty a služby Verbatimu tak, aby se stali plnohodnotnými členy týmu a byli připraveni po celou dobu konání akce, tedy dva dny, podat zájemcům informace tak, jako kdyby sami byli odjakživa manažeři této značky.

Náplní akce bylo seznámení zástupců maloobchodního řetězce s novinkami Verbatim, navazování kontaktů a ke stávajícím výrobkům prezentovat nové sluchátka a bluetooth portfolio Verbatim. Připravena byla i soutěž s elektrickými vozítky Robin o nejzručnějšího řidiče. Na akci bylo aktivně osloveno přes 60 lidí, kteří se v průběhu akce ke stánku Verbatim vraceli pro další informace.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů