18. dubna 2017 //

Jen proškolené hostesky a promotéři umí obchodovat


Klienti, promotéři, hostesky, zkrátka všichni, kteří s námi spolupracují u nás oceňují perfektní práci s lidskými zdroji. Zakládáme si na tom, že školení našich hostesek, promotérů a také merchandisérů věnujeme velkou péči. Bez základního zacvičení, bychom do akce objednané našimi klienty neposlali ani jednoho našeho člověka. Je to naše krédo, kterým se od ostatních agentur lišíme.

Proto pokud u nás poptáte služby, můžete se spolehnout, že nejen v oblasti lidských zdrojů a dalších dovedností získáte to nejlepší. K tomu nám pomáhá zavedený a osvědčený systém školení, dle těchto bodů:

  1. ZÁKLADNÍ ŠKOLENÍ – před nástupem jim projdou všichni naši lidé. Dozví se kdo jsou, jaký je jejich účel vůči klientovi, nám, zákazníkovi a personálu v místech působiště. Vybavíme je základními komunikačními dovednostmi, požadavky, jak se oblékat, pohybovat a jak oslovovat.

  2. OBCHODNÍ DOVEDNOSTI – druhý stupeň školení je zaměřen na odbornou profesionalitu a to, aby uměli za klienta obchodovat. Pokud úspěšně absolvují, získávají certifikát. Podívejte se na videokurz školení.

  3. PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ – při rozřazování, kdo jakou práci bude vykonávat, vybavíme naše lidi kurzem, které je naučí znát značku, produkty či služby daného klienta. Po jeho absolvování jsou připraveni, stát se plnohodnotnými členy týmu klienta.

  4. TESTOVÁNÍ – znalosti ze všech školení jsou ověřeny testem, pokud obsahují nesprávné odpovědi nad stanoveným limitem, školitel je s promotéry a hosteskami následně prochází a doškoluje slabá místa.

  5. VÝSLEDKY REPORTUJEME – o nabyté informace se dělíme a poskytujeme je klientům. Navíc zůstávají uloženy v profilu uchazeče, s kterým je náš systém propojený. Výsledky hostesky či promotéra potom mají vliv na jeho umístění a roli v týmu, zda je hlavní nebo náhradník. Dále proškolení dostávají přednost u dalších akcí, na což má vliv i systém KPI bodů, které u nás v systému získávají, a která symbolizují jejich zkušenost a schopnosti.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů