20. září 2016 //

Každý chce moderní a rychlé auto

Průzkumy o automobilech nelžou. Alespoň ne ty, které pojednávají o tom, jaký automobil by si Češi nejvíce přáli. Přesvědčili jsme se o tom hned na několika akcích pro naše dva klienty. Těm jsme pomohli zvýšit povědomí o jejich byznysu a navedli potenciální zákazníky do jejich prodejních prostor - autosalónů.

Společnosti AAA Auto jsme pomáhali nejen zvýšit povědomí o tomto největším tuzemském autobazaru, ale také v regionech navést zákazníky do jejich provozoven a ukázat, že jsou jim blíže, než si možná mysleli. Při této příležitosti jsme získávali nové kontakty a za ně osloveným lidem rozdávali letáky a balónky. Takto jsme upoutali několik stovek lidí a někteří z nich se následující dny objevili v autobazarech, aby si prohlédli nabídku ojetých vozů. Mají přitom z čeho vybírat, protože v celé republice je možné vyzkoušet více než 8 000 prověřených vozů. K tomu slouží zázemí hned jednadvaceti poboček.

Druhý naším automobilovým klientem je Emil Frey. Společnost má s motorismem letité zkušenosti. Její zakladatel, švýcarský závodník Emil Frey, otevřel svůj první obchod roku 1924. A díky odhodlání poskytovat prvotřídní služby se jeho firma brzy rozrostla. Dnes společnosti věří tisíce zákazníků v osmi zemích Evropy a to včetně Česka. Na třech místech v Praze se zákazníci mohou seznámit s vozy značek Subaru, Suzuki, Kia, Toyota a Opel. A my jsme se soustředili na to, aby i zákazníci z dalších míst v České republice poznali tohoto prodejce nových automobilů. Naše hostesky na akcích nabízely u vybraných vystavených vozů letáčky a s informacemi o firmě, podávaly základní údaje o vozidlech a odkazovaly do autosalonů, kam zákazníky směřovaly. Oslovili jsme takto několik stovek lidí, z nichž drtivá většina byli muži starší 45 let. Největší zájem byl o vozy značky Subaru.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů