21. února 2018 //

Kdo stojí za našimi články?

Dnes je výjimečný den! Rádi bychom vám představili člověka, který s námi už nějakou dobu je, ale znáte ho jen podle znaků a fotek, které se objevují na našich stránkách, sociálních sítích a v tiskových zprávách.

Pavel s námi táhne za jeden provaz naplno od roku 2015, ale už několik let předtím tušil, že tady je pro něj to pravé místo. Pomáhal nám od stavby webu až po veškerou marketingovou a extérní komunikaci, která od nás vychází ven. Dnes nám začal budovat skupiny a každý den nás posouvá k našim cílům. Je to perfekcionista a intelektuální bedna, která dvakrát měří a jednou řeže a to v naší firmě, kde máme i velký podíl střelců potřebujeme.

Je to chlap s kterým chcete dělat i zajít na pivo, je to kolega a kamarád, se kterým Vám nevadí dotahovat projekty večer ani o víkendech a víte, že on vás nikdy v ničem nenechá a projekt vždy dotáhne. Prostě parťák, kterého chcete, i když se to někdy neobejde bez řečí, hlavně, když byste chtěli něco jinak (lépe). A tak v našem týmu, který se za několik let kolem Promoteri.eu a nebo spíš naopak, kolem kterého se Promoteri.eu tvoří (páč my jsme jádro, bez kterého je firma jen prázdná skořápka) postupně pne, my ji zaléváme a Pavel je v tom s námi až po uši.

Proč je dnešní den tak výjimečný? Pavel dnes slaví narozeniny a celý náš tým mu přeje všechno nejlepší, pevné zdraví a mnoho dalších společných pracovních let!

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů