31. října 2016 //

Kdy se nejčastěji hrají hry

Opět jsme měli možnost si při práci i hrát. Ale nejprve jsme pro našeho klienta Party-hry.sk vykonali, na co si nás najmul. Při příležitosti veletrhu For Games jsme jejich návštěvníky seznamovali s tím, čím se zabývá a co jim nabízí.

Trojice veletrhů pro děti každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech v oblasti her a hraček. Akce se konala společně s veletrhy For Toys a For Babies. A právě veletrh For Games se zaměřil na rozmanité hry, herní konzole a počítače. Naše hostesky a promotéři zastupovali Party.hry.sk, což je společnost zabývající se pronájmem atrakcí šitých na míru. Nabízí fotokoutky, herní konzole, společenské hry v nadživotní velikosti, po zážitky ve virtuální realitě.

Při této příležitosti jsme rozdávali letáky a návštěvníků podkládali otázky. Mezi nimi nechyběla i ta, zabývající se tím, kdy nejčastěji hrají hry. Většina respondentů odpovědělo, že to je ve volném čase (60 %). Řada z nich nám však odpověděla, že se jim hojně věnují i během pracovní doby :-).

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů