1. března 2019 //

Konference Osobní růst míří do Brna

Potřebujete nakopnout v oblasti osobního rozvoje, v sobotu 6. dubna nemáte nic na práci a nevadí vám vyrazit do Brna? Tak neváhejte a zaregistrujte se na další konferenci Osobní růst, kterou organizuje náš partner, institut GrowJOB, a která konečně se představí také v moravské metropoli!

Po Praze se konference Osobní růst objeví konečně také v Brně. Pro nás je to příležitost vás pozvat na tuto, tentokráte do moravské metropole. Konference se bude konat v sobotu 6. dubna a hostit ji bude Kino Scala. Opět se bude jednat o celý den plný přednášek, které vyplní 8 řečníků, kteří vám předají své cenné rady a zkušenosti.

Již nyní institut GrowJOB zveřejnil 4 jména, která se na akci objeví. Chybět nebude Petr Ludwig, zakladatel institutu a autor bestselleru Konec Prokrastinace. Bob Kartous, vedoucí komunikace v informačním centru o vzdělávání EDUin. Paula Fassati, zakladatelka projektu lepší rodina a Petr Pouchlý, kapitán našich parťáku z Court of Moravia!

Neváhejte a registrujte se na Osobní růst již nyní, protože do 24. března je registrace levnější než obvykle a místa budou rychle mizet. Veškeré informace, včetně registrace na konferenci, najdete ZDE.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů