4. července 2016 //

Léto zahájil Mixér

Již 12. Retail Business Mixer se odehrál 23. června 2016 a my jsme u toho nemohli chybět. Jako partner této netradiční akce jsme připravili jedinečnou a neopakovatelnou podívanou, která byla středem pozornosti návštěvníků.

Ještě před startem neformálního společenského setkání zástupců retailu, výrobců a distributorů FMCG a jejich dodavatelů na neutrální půdě jsme s naším týmem dorazili na místo určení – tedy na Občanskou plovárnu. Počasí více než příznivé a nálada báječná. Pro nás to byl první ročník, a proto jsme chtěli připravit něco opravdu netradičního. Pozvali jsme tak naše dva nové partnery. Prezenta, jakož to tradiční dodavatel prezentačních systémů, na akci přivezla své nejnovější Flexi systémy – jednoduché hliníkové konstrukce oblečené do grafického návleku, které na akcích nepřehlédnete – a každý, kdo se je pokusil sestavit, měl možnost vyhrát zajímavé ceny. Ten kdo to vyzkoušel, nám dal za pravdu, že složení těchto stěn je otázkou chvilky a práce s nimi je úžasná.

Druhou velkou zajímavostí byl totem. Nešlo však o ledajaký totem, ale totem Instapták nabitý technologiemi, které boostují akce skrz sociální sítě. Jde o speciální stojan, ve kterém se ukrývá prezentační obrazovka a tiskárna. Kdokoliv si na akci udělal fotografii s hastagem #promoterieu dal o tom nejen vědět světu na Instagramu, ale také měl možnost si u tohoto zařízení vyzvednout pořízenou fotografii a odnést si z akce neopakovatelný dárek.

A co jsme připravili my? Přivezli jsme motorku Café racer. Tento fenomén se začal objevovat v průběhu 50. let 20. století v Anglii a šlo o lehké, ne příliš výkonné motorky, které byly majiteli upravovány k dosažení větší maximální rychlosti, redukce hmotnosti, ovládání a podvozek byly často modifikovány na úkor pohodlnosti při dlouhých cestách. Před našimi stánky působila jako magnet a kolemjdoucí ji nejen obdivovali, ale měli možnost se s ní vyfotografovat a zapůjčit si i helmu, koženou bundu a rukavice, které snímek ještě umocnily.

Celé odpoledne a následný večer byl více než inspirativní a to nejen pro nás, ale podle ohlasů i pro návštěvníky tohoto jedinečného retailového setkání. Rádi jsme se s vámi potkali, představili naše služby a to včetně novinky Online Brand Booster.

Nezbývá nám než dodat, že příští rok se s vámi na této akci opět rádi setkáme :-).

PS: Že nevíte, co se stalo s Café racer po skončení akce? Tento právoplatný člen našeho Promoteri.eu týmu odjel s naším majitelem na dlouhou cestou Pobaltím, kde absolvoval velkou porci šťastných kilometrů!

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů