4. prosince 2018 //

Listopad byl nabitý velkými akcemi

První prosincový týden je v plném proudu, a tak je na čase bilancovat uplynulý měsíc. Listopad byl doslova nabitý velkými akcemi, za což jsme velmi rádi. Na programu byly veletrhy Cannafest a Profesia Days, které hostil areál PVA Expo Praha. Po celé republice probíhala autogramiáda blogerky Kamu na prodejnách Makro a nechyběl další díl Bauhaus KidsClubu. V Kauflandu zase mohli lidé díky společnosti PromoPlanet ochutnat Svatomartinská vína. V neposlední řadě se také rozběhla další vlna rozdávání magazínů ISIC News.

Cannafest 2018
První listopadový víkend byl ve znamení Mezinárodního veletrhu konopí a léčivých bylin s názvem Cannafest. V areálu PVA Expo Praha se objevilo více než 260 vystavovatelů a nechyběli naši spolehliví promotéři a hostesky, kterých jsme na místo zajišťovali celkem 29 a všichni dohromady si připsali 909,5 odpracovaných hodin. Celou aktualitu o devátém ročníku Cannafestu najdete zde: http://prmt.eu/0lviut.

Profesia Days 2018
V následujícím týdnu patřil areál PVA Expo Praha největšímu veletrhu práce v České republice – Profesia Days. Se společností Profesia dlouhodobě spolupracujeme a jsme rádi, že jsme mohli pomoct také v průběhem tohoto veletrhu. Na osmý ročník jsme dosadili celkem 37 lidí, kteří odpracovali 620,6 hodin.

Autogramiáda blogerky Kamu
Hned následující den po skončení Profesia Days, začala v Praze na prodejnách společnosti Makro autogramiáda známé české kuchařky a blogerky Kamily Rundusové, která si říká Kamu. Podpisová tour začala v Praze, poté pokračovala v Liberci, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a v Olomouci. Vůbec poslední zastávkou byla v neděli 25.11. prodejna Makro v Ostravě. Na této akci jsme měli celkem v akci 65 hostesek a více se o ní můžete dozvědět zde: http://prmt.eu/4ckftd.

Bauhaus KidsClub
To nebylo v listopadu z daleka všechno. V sobotu 10.11. totiž přišel na řadu další díl oblíbené akce Bauhaus KidsClub, od společnosti Keting. Na všech prodejnách v České republice a na prodejně v Bratislavě byla pro děti připravena výroba ptačích krmítek, které si, za pomocí našich spolehlivých animátorek a svých rodičů, mohli vyrobit k obrazu svému. Aktualitu jsme sdíleli zde: http://prmt.eu/slm124.

Ochutnávka Svatomartinských vín
Opomenout nesmíme ani ochutnávku Svatomartinských vín, která probíhala pro našeho klienta, společnost Promo Planet, na vybraných prodejnách Kauflandu. Celkem jsme dosazovali hostesky a promotéry na 32 prodejen. V akci jsme měli za dva dny 39 hostesek a promotérů, kteří dohromady odpracovali 387,5 hodin a potěšili řadu zákazníků. Více informací o akci najdete zde: http://prmt.eu/9z3rt6.

ISIC News podzim 2018
Poslední akcí, kterou je třeba v listopadovém shrnutí určitě zmínit, je další vlna rozdávání ISIC News na vybraných univerzitách v České republice. Tuto akci, která bude končit ve čtvrtek 6. prosince, realizujeme pro našeho klienta, společnost GTS Alive, již poněkolikáté.

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů