18. ledna 2019 //

Makali jsme v krásném prostředí Orlických hor

Od nedělního odpoledne, do čtvrtečního rána, nás hostil krásný komplex Apartmány Lucie v Orlických horách, kde jsme tvrdě makali na fungování naší společnosti, ale také tužili partu, bavili se a přivítali nového personálního ředitele!

V neděli 13. ledna se téměř celý tým Promotérů sjel do Rokytnice v Orlických horách, aby zde pět dní pracoval na důležitých otázkách fungování společnosti nejen v současnosti, ale také v následujících letech. V týmu jsme nově přivítali nového personálního ředitele Mariana Moštíka, který se detailně seznámil s procesy ve firmě a také vydatně přispíval do diskuzí svými názory a zkušenostmi.

Po celou dobu nás hostil nádherný komplex Apartmány Lucie, ve kterém jsme našli skvělé zázemí nejen na práci, ale také na zábavu. Užívali jsme si v bazénu, vířivce, sauně, zahráli si fotbálek, kulečník, společenské hry nebo poker. V pondělí po obědě jsme využili krásného počasí a vyrazili na procházku, při které jsme se pořádně vyblbli ve sněhu, abychom mohli následně opět makat.

Doufáme, že se tato pětidenní dřina projeví v ještě lepším fungování naší společnosti, a ve spokojenosti nejen hostesek a promotérů, ale také klientů.

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů