19. prosince 2016 //

Máme obchodního ředitele

Rosteme, a to je dobře nejen pro nás, ale i pro vás. I z tohoto důvodu jsme vytvořili ve firmě nový post a to jeden z nejvyšších. Po deseti letech tam máme vlastního obchodního ředitele. Stal se jím Pavel Kovařík.

Ten posledních pět let působil jako vedoucí prodeje ve společnosti Alza.cz, kde se podílel na strategickém řízení obchodu firmy s důrazem na výsledky díky vedení týmů obchodníků a promotérů. Školil prodejní dovednosti napříč celou firmou. Jeho hlavní odpovědností byla holešovická centrála.

„Tahounem obchodu ve firmách v této dekádě už nejsou prodavači, ale obchodníci kladoucí důraz na co nejužší spolupráci týmů. Pavla znám čtyři roky. Z holešovického showroomu udělal naprosto jiné místo s milionovými zisky, z obchodního týmu klenot mezi ostatními, kde chování, které nesměřovalo k jeho cílům, okamžitě řešil,“ řekl Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu.

Pavel nám bude pomáhat nejen s obchodními výsledky firmy, plněním zadaných obchodních cílů, ale také dalším rozvojem firmy a vedením lidí, jejich motivováním a nastavením pracovních procesů. Pavel Kovařík má za sebou 22 let praxe v obchodě. Před příchodem do Alza.cz pracoval ve firmě Datart jako store manažer a v Okay elektrospotřebiče jako regionální manažer.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů