23. srpna 2016 //

Masarykův okruh obsadily GoPro kamery

Masarykův okruh v Brně od 19. do 21. srpna hostil Grand Prix České republiky. Za tři dny přišlo na největší motoakci u nás 181 705 diváků. A tyhle diváky jsme si vzali na starost i my. Pro našeho klienta jsme připravili sales promotion na podporu stejně rychlých kamer – jako jsou závodní stroje – značky GoPro.

Naše dívčí hlídky složeny vždy ze dvou atraktivních hostesek obrážela celý okruh. Ve slušivých GoPro oblečcích poutala velký zájem motofandů a těm vysvětlovala výhody těchto produktů, které umožnily milionům lidí sdílet se světem to, co milují. Od hluboce osobních zážitků po ty, kterým se dá jen těžko uvěřit: zásnuby, narození, nové světové rekordy, šílené kaskadérské kousky či závody na motorkách. GoPro kamery zaznamenávají každý moment.

A když píšeme každý moment, tak tím myslíme každý moment. Hostesky vybavené selfie tyčemi totiž kamery aktivně používaly a tvořily stovky snímků se svými „zákazníky“. Ty si je následně mohli díky tiskárně přítomné ve speciálním GoPro kamionu odnést domů jako suvenýr i v podobě fotografie.

Lidé se velmi rádi fotografovali a s nadšením se seznamovali s funkcemi a možným využitím těchto geniálně na obsluhu jednoduchými kamerkami. Hostesky rozdávaly úsměvy, informace, rády se fotografovaly a zvaly všechny do kamionu GoPro. Ten návštěvníci brali útokem a v něm našli široké portfolio této americké inovativní společnosti a mohli se doptat na další technické specifikace.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů