8. března 2017 //

Medové pokušení v Palcátu

Koncem února proběhl v táborském hotelu Palcát nezapomenutelná kulturní akce. Pro své fanoušky si ji připravila legendární kapela Škwor. U toho nemohly chybět naše promotérky ve slušivých kostýmech.

Koncerty lákají obrovské množství lidí, kteří chtějí slyšet své oblíbené kapely na živo. Tak se stalo i u této kapely a sál se rychle plnil. Lidé měli dobrou náladu, a ještě si ji mohli dále vylepšit. Na místo určení jsme totiž dorazili i my a v centru dění naše včeličky rozbalily medový stánek Rudolfa Jelínka. Na něm prodávaly nejen medové lihoviny, ale také ty tradiční. Včelky svými kostýmky zaujaly řadu lidí, kteří se přišli s nabídkou nápojů seznámit a zakoupit si je. I díky tomu se na této akci prodalo přes 300 panáků, což znamená 16 rozlitých lahví lihovin. ROI, tedy návratnost investice, se v tomto případě pohybovala přes 700 %.

Není zajímavostí, že mezi nakupujícími byli především muži, ale třetina z nakupujících byly ženy, což není zanedbatelné. Je to dané také tím, že R. Jelínek i této skupině má hodně co nabídnout. Většině nakupujících likéry a lihoviny chutnaly, přičemž nejvíce z nich bylo ve věkové skupině 18 – 55 let.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů