12. května 2016 //

Merchandisingové aktivity pro eD‘ system a Procter & Gamble

V dubnu naši merchandiséři začali pracovat na dvou nových projektech. Jeden s přesahem do elektroprodejen a druhý se záběrem do potravinového řetězce.

Pro jednoho z největšího tuzemského ICT distributora, společnost eD‘ system jsme nově začali kontrolovat jejich produkty v elektrořetězcích Electro World. Naši merčíci se tak každých 14 dní vypravují do prodejen a provádí aktivity dle domluveného plánu pro lepší prodej značek Trust a Remax. Trust je renomovaným výrobcem cenově dostupného a atraktivního příslušenství k počítačům. Díky více než třem stům produktům pro notebooky a stolní počítače, které jsou k dispozici v řadě barev a velikostí, jde o výrobky skutečně pro každého. Remax je potom moderní značka, která si našla oblibu zejména mezi mladými lidmi. Produkty tohoto výrobce se zaměřují na praktickou stránku věci doplněnou nejnovějšími technologiemi.

V potravinovém řetězci Globus jsme instalovali podlahové samolepky ke zviditelnění nového produktu firmy Procter & Gamble. Díky tomu se nakupující v sekci drogerie nejen snadno dostanou k aviváži Lenor, ale také dozví o novince jménem Lenor Unstoppables, což jsou perličky, které se přidávají do pračky ještě před praním, a které dávají prádlu intenzivní a déle trvající svěží vůni. Vonné perličky se během praní rozpouštějí, takže se vůně dostane do vláken a měla by vydržet vonět až 12 týdnů. Samolepky jsme instalovali v deseti městech: Praha, Plzeň, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Chomutov, Ústí nad Labem, Brno, Liberec, Opava.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů