14. února 2017 //

Merčíci srovnali 14 438 kusů zboží

Je pravidlem, že velký úklid se odehrává zejména na jaře. To je již pomalu za dveřmi, ale tento úklid platí zejména pro domácnosti. My „uklízíme“ pro naše klienty v retailových řetězcích pravidelně a neustále. S trochou nadsázky můžeme říci, že tak činíme 365 dní v roce, protože v průměru každý den navštívíme 9 prodejen.

V lednu jsme to však vzali od podlahy, protože řada našich klientů obměňovala zboží ve svých regálech a místo vánočních trháků měla zájem vyprázdnit sklady. Doprodávali tak zboží, aby uvolnili pozice pro nové, které se na trh teprve chystají uvést. I proto to v některých elektrořetězcích vypadalo, jako na fotografii. Poznáte stav před a po kontrole? :)

Za leden jsme v ČR a SR uskutečnili 217 kontrol. Nejvíce v Datartech a to hned 125. Kontrolami jsme strávili 147 hodin a nasadili 36 merchandiserů. Zkontrolovali jsme 14 438 kusů zboží. Navštívili jsme 18 českých a 26 slovenských měst a v nich 93 prodejen.

Byla to pořádná porce práce, ale výsledek stojí za to. Chcete se i vy zasloužit o to, aby zboží v elektrořetězích bylo úhledně srovnané? Stále hledáme nové merchandisery a tak se můžete přihlásit na www.promoteri.eu/promoteri.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů