30. října 2018 //

Měsíc říjen byl ve znamení Epsonu

Máme tu předposlední den desátého měsíce, a tak opět nadešel čas hodnotit, respektive vybrat, největší akce měsíce října. 

Liberec Natura Run 2018
Běžecký závod s názvem Liberec Natura Run 2018, byl posledním závodem série RunCzech, kterou jsme díky spolupráci se společností Kaufland, doprovázeli na všech zastávkách. Od dubna do října proběhlo celkem 9 závodů, na kterých jsme měli vždy několik desítek hostesek a promotérů, a nejinak tomu bylo také na závěrečném podniku, který se hodně povedl.

Promo elektroniky Epson
Velká promoakce společnosti Epson, na kterou dodáváme naše promotéry, pokračovala v říjnu několika termíny. Naši promotéři se představili v součtu na šedesáti prodejnách po České republice, a také na Slovensku. V měsíci říjnu se tak jednalo o kapacitně největší akci, kterou jsme zajišťovali a již nyní se těšíme na listopadové promo.

Bauhaus KidsClub
V závěru měsíce přišla na řadu oblíbená akce pro děti, Bauhaus KidsClub, od společnosti Keting. Tentokráte měly děti možnost si dle svých představ namalovat dřevěný květináč a poté do něj zasadit semeno dubu. O celé akci jsme nedávno informovali zde: http://prmt.eu/ihlivb. V aktualitě najdete také bohatou fotogalerii.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů