2. února 2017 //

Mobilnímu operátorovi 4ka přivádíme zákazníky

Od prosince pracujeme pro nejnovějšího slovenského mobilního operátora 4ka. Cíl je jasný, zvýšit o něm povědomí a ukázat lidem jeho výhody. To se nám daří i díky jejich výbornému produktu SIM 4ka.

Čtvrtý mobilní operátor na Slovensku spustil svoji síť na podzim roku 2014. Od té doby u sebe přivítal celou řadu zákazníků, kteří jsou spokojeni a rádi jeho služby využívají. Protože na sobě nepřestává pracovat, vylepšuje nejen pokrytí, nabídku služeb, ale také se chce představit ještě více zákazníkům a případně je zaujmout, aby využívali právě jejich služby. To je úkol hodný promotéra. A kdo jiný by ho měl plnit než lidé, kteří s tímto druhem promotion mají velké zkušenosti?

Od prosince tak bereme útokem Slovenské pošty. Mobilní operátor 4ka má za sebou totiž dvě silné značky – mateřskou společnost SWAN Mobile a Slovenskou poštu. Kde jinde tedy v tuto dobu (když venku mrzne až to praští) oslovit co možná nejvíce zákazníků a hned na místě jim aktivovat jejich novou SIM? Ano, na poště. Obsadili jsme jich po celém Slovensku skoro 30 a naši promotéři aktivně oslovují zákazníky a prezentují jim výhody 4ka. Tím dostávají do povědomí nabídku operátora a zároveň mu zvyšují obrat. Takto jsme oslovili přes 9 000 lidí z nichž vyšší stovky shledali nabídku natolik zajímavou, že služby operátora začali využívat.

Spolupráce se osvědčila, a tak i v únoru v ní budeme pokračovat. Máte-li zájem se o 4ka dozvědět podrobné informace, potom nás najdete na poštách. A pokud byste se chtěli přidat do našeho týmu a případně se objevit jako promotér na podobné akci, potom využijte náš formulář na www.promoteri.eu/promoteri a přidejte se k nám. Stále hledáme šikovné lidi.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů