13. prosince 2017 //

Nejen do nového roku vykročte levou

Většina z nás si z dětství pamatuje, že pokud jsme před sebou měli důležitý den, tak nám maminky a babičky říkaly, abychom nezapomněli vykročit pravou nohou a nejlépe již tak vyšlápnout z postele. Podle týmu odborníků jsme tak však činili celou dobu špatně.

Vědci, specialisté na spánek, feng-šuej odborníci i psychologové se totiž po dlouholetém zkoumání shodli na tom, že správné je vykročit levou nohou. Ke svému závěru dospěli na základě studie. Ta totiž potvrdila, že lidé vstávající z postele levou nohou se během dne více těší z rodiny, peněz a zdraví. Důvody jsou podle nich jasné – spánek na levé straně nám pomáhá racionálně uvažovat o nadcházejícím dni, což souvisí s rozdělením mozku na dvě hemisféry. Pravá polovina mozku je naopak zodpovědná za emoce, jako jsou strach či stres. Ty totiž oslabují lidský potenciál na pozitivní zkušenost.

Závěrem nám dovolte za celý tým Promoteri.eu poděkovat za projevenou důvěru v uplynulém roce a v novém roce 2018 – do kterého vykročte levou nohou – vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů