6. září 2017 //

Nejvyšší čas zajistit firemní vánoční večírek

Tik tak, tik tak…čas. Je neúprosný a posouvá svět nezadržitelně vpřed. I přestože teplo zdaleka neřeklo poslední slovo, kvapem se blíží další období a s nimi povinnosti. Jestliže nechcete zůstat bez místa pro vánoční večírek, máte nejvyšší čas s tím něco udělat.

Zajímavá místa rychle mizí! A jestliže nemáte představu, co uspořádat a v jakém stylu, nebo víte, ale nemáte lidi ani event managera, svěřte se do naší péče. V létě jsme ještě přidali několik novinek a mezi nimi je i vytvoření nové pozice EVENT MANAGER.

Do teď jsme organizaci akcí na klíč dělali jen ve vybraných případech, ale nyní se ji věnujeme na plno. Firemní akce, neformální setkání, event či vánoční večírek jsou důležité nástroje, jež pomáhají udržovat a budovat vztahy se stávajícími i potenciálními partnery a klienty. A protože disponujeme několika tisící lidmi pro zajištění akcí, mezi kterými máme možnost na konkrétní věc vybrat ty nejlepší, nabízíme uspořádání neopakovatelných akcí.

Získáte tak nejen profesionální služby, ale především ani jeden z vašich zaměstnanců se v době konání eventu nebude muset o nic starat. Náš zkušený event manager se postará o kompletní zajištění vašeho vánočního večírku od A do Z a hladký průběh celé akce. Vy se pouze bavíte!

Proč využít služeb Promoteri.eu?

  • Máme deset let zkušeností;
  • Máme prověřené lidi (ty vybíráme z databáze 12 000 uchazečů);
  • Máme propracované školení;
  • Máme znalost trhu a lokací;
  • Máme naše lidi v regionech a plošně působíme po celé ČR a SR.
Máte zájem o vánoční či jiný event? Zavolejte nám na +420 800 225 227, nebo napište na info@promoteri.euči poptávku rovnou zadejte do našeho formuláře www.promoteri.eu/poptavka-klient.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů