7. března 2019 //

“Nemám ráda Daenerys, ale draků se nebojím,” říká Nikol Vojtovičová

Dnes vám přinášíme zajímavý rozhovor s naší promotérkou, usměvavou slečnou z Dobré u Frýdku-Místku, Nikol Vojtovičovou. Pokud chcete vědět, co nedělat, když spěcháte na školení a ztratíte se v Brně nebo na které akci ochutnáte batátové hranolky, tak zbystřete pozornost, protože právě začínáme!

Nikol je studentkou třetího ročníku vysoké školy a zároveň patří k našim stálým, šikovným a spolehlivým promotérkám.

Nikol, zmínili jsme vysokou školu, můžeš nám říct, co přesně studuješ a jak ses ke tvému oboru dostala?
Ano, studuji na Univerzitě Palackého v Olomouci, přesněji na Fakultě tělesné kultury. Mým oborem jsou Aplikované pohybové aktivity. Jedná se podporu pohybu u zdravotně postižených. Vzhledem k tomu, že jsem studovala střední zdravotnickou školu, tak jsem měla k této oblasti relativně blízko. Původně jsem uvažovala o studiu oboru Rekreologie, ale nakonec zvítězil současný obor.

Když se při svém studiu věnuješ také pohybu, předpokládám, že mezi tvými koníčky bude pohyb hrát také svou roli.
Přesně tak, mezi mé koníčky patří hlavně cvičení, ať už se jedná o kardio či silové tréninky. V létě si ráda vyjedu na kole, kolečkových bruslích a ráda plavu. Celkově pohyb miluju a nevydržím dlouho nic nedělat. Zároveň je sport výborným odreagováním, když je člověk ve stresu a potřebuje na chvíli vypnout. A samozřejmě, jsem holka, takže cvičím, abych pak mohla sníst, na co mám chuť. (smích)

Co když je venku špatné počasí a sportovat se moc nedá, sleduješ filmy nebo seriály?
Dobrým filmem ani seriálem nepohrdnu, ale záleží na žánru. Hrozně ráda se směju, takže mým favoritem jsou rozhodně komedie. Co se týká seriálů, tak jsou to opět ty komediální nebo třeba sitcomy. Například vyhlášený seriál Hra o trůny mě vůbec nechytl, i když si ho každý vychvaluje. Třeba postavu Daenerys jsem ráda neměla, ale její draci byli úžasní, nebála bych se jich.

Nyní již přejděme k Promotérům. Jak ses o nás vůbec dozvěděla a jaké byly tvé začátky?
O Promotérech jsem se poprvé dozvěděla na některém z inzertních serverů, kde jsem, asi jako většina studentů, hledala brigádu. Začínala jsem s merchandisingem ve Frýdku-Místku, který jsem v pohodě zvládala vždycky po škole. Následně přišla vysoká škola v Olomouci, kde jsem také pokračovala.

Momentálně si u Promotérů kroutíš již čtvrtou sezónu. Která brigáda pro tebe byla nejzajímavější?
Myslím, že nejzajímavější pro mě byly Horeca Days pro Makro. Jako hosteska jsem si tehdy mohla vyzkoušet opravdu vše, co bylo v nabídce. Vůbec poprvé v životě jsem tam vyzkoušela batátové hranolky a neuveřitelně mi zachutnaly. Také jsme mohli ochutnat výborné drinky, které připravoval místní barman, i když to bych asi neměla říkat.

Máš nějakou vysněnou brigádu, kterou by sis chtěla vyzkoušet?
Vysněnou přímo ne, ale hodně hezky vypadala pracovní nabídka na pozici hostesek na konferenci GrowJOB, tu bych si klidně střihla.

Co nějaké veselé příhody, trapasy nebo špatné zkušenosti?
Tak tady bohužel zklamu, ale žádný trapas se mi nestal. Veselá příhoda snad jen, když jsme s kamarádkou cestovaly na školení pro Spektros do brněnského Hornbachu a ztratily jsme se. V nastalé situaci nás napadlo si vzít taxíka, ale dokonce ani taxikář nevěděl, kam má jet, a tak jsme dorazily se zpožděním. Proto taxíky v Brně beru od jisté doby s rezervou.

Nikol, děkuji za tvůj čas a odpovědi! Máš nějaký vzkaz třeba pro budoucí hostesky a promotéry?
Rozhodně, ať se nebojí, protože není čeho! Zákazníci vás nesní, právě naopak, mnohdy potkáte příjemné lidi, kterým, když pomůžete nebo poradíte, uděláte hezčí den. Za ten příjemný pocit to potom stojí.

 

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů