7. prosince 2018 //

Nespíme ani v prosinci, stále je na čem pracovat

Naši promotéři a hostesky neulehli k zimnímu spánku, ba právě naopak. I tento týden měli, mají a budou mít napilno! Odstartovala totiž jak tour přednášek institutu GrowJOB, pokračuje vlna ochutnávek kávy Tassimo pro našeho klienta, společnost Jacobs Douwe Egberts, a běží také další akce.

Tour plán přednášek institutu GrowJOB a také ochutnávek kávy Tassimo je v plném proudu. GrowJOB odstartoval prosincové přednášky úspěšně v Ústí nad Labem a včera v Ostravě. Na obou místech bylo beznadějně vyprodáno. Do konce měsíce čekají na zájemce ještě zastávky v Brně (12.12.), kde je však již také vyprodáno, v Bratislavě (13.12.) a v Praze (16.12.). Kdo by měl zájem o přednášky v Bratislavě a v Praze, může se registrovat pomocí přiložených odkazů. 

13.12. Bratislava
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2018-12-13-bratislava/

16.12. Praha
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2018-12-16-praha/ 
Vlna ochutnávek kávy Tassimo začala tento týden svou pouť po prodejnách Albert. Na patnácti vybraných prodejnách najdete do soboty naše hostesky či promotéry, kteří Vám rádi nabídnou ochutnávku dobré kávy. Od příštího týdne se ochutnávky přesunou na vybrané prodejny řetězců Makro, Electro World a Datart.

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů