19. února 2018 //

Nové kanceláře v Brně

Rosteme! A jak rosteme, potřebujeme i více místa na lépe dostupných adresách. I proto jsme se začátkem roku v Brně přestěhovali na jiné místo.

Novou kancelář jsme v moravské metropoli otevřeli v areálu brněnského výstaviště. V Bauerově zámečku působí náš HR ředitel Martin Klimeš a s ním také nová kolegyně Veronika (HR a office assistant). Mimochodem, věděli jste, že tento objekt je nejstarším objektem brněnského výstaviště, byl postaven na začátku 19. století a tvořil součást areálu starobrněnského cukrovaru velkopodnikatele Mořice Bauera? Dvoupodlažní zámeček na obdélném půdorysu se nachází v jihozápadní části areálu výstaviště.

Rádi zde uvítáme nejen naše zákazníky, ale také hostesky a promotéry, kteří na tomto zajímavém místě mohou podepsat smlouvu nebo s námi zavést řeč o tom, co je na práci u nás zajímá. Díky tomu jsme blíž i klientům a „útočíme“ na všechny, kteří se k BVV jen přiblíží. Reprezentační Loosův sál budeme využívat pro školení, setkání s klienty a vést v něm jednání.

Adresa:
Výstaviště 405/1 - zobrazit na mapě
603 00, Brno

Doprava:
MHD, tramvají č. 1, zastávka Výstaviště, hlavní vchod, projít osobní vrátnicí, směr Bauerův zámeček.
Autem z ulice Bauerova, brána č. 5, a po 100 metrech je přímo naproti Bauerův zámeček, zaparkovat se dá přímo před zámečkem nebo zezadu (objet se dá jen z pravé strany).

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů