14. října 2016 //

Nový tým pro dokonalé spojení

Slovenská Alza, Epson a Promoteri.eu. Tři zvučná jména, tři příběhy, ale především tři firmy, které dokonale spolupracují a jsou v souznění. Společná souhra dosáhla další mety. Rozšířili jsme spolupráci a nakupující z toho budou mít užitek.

Alza na Slovensku rozšiřuje své zázemí. Důkladem toho je budování nového centrálního skladu, ale také stěhování hlavní pobočky na novou adresu. V polovině října došlo k otevření této pobočky a výdejního místa v ulici Bottova 7. Při této příležitosti došlo k rozšíření i spolupráce s jedním z japonských dodavatelů spotřební elektroniky. Nově tak nakupující mají možnost v prostorách showroomu Alzy najít stánek Epsonu a u něj promotéry. A nejsou to jen ledajací promotéři, ale lidi, kteří jsou vyškolení od českého Epson Alza týmu. V tuzemsku zajišťujeme pro Epson tuto službu již řadu let a tak jsme rádi, že se rozšířila také k našim východním sousedům.

Na své místě jsou promotéři k dispozici pro všechny zákazníky vždy od pondělí do neděle, tedy sedm dní v týdnu. Jsou přepraveni odpovídat nejen na dotazy ohledně značky Epson, ale také radí s konkrétním výběrem tiskárny, skeneru, projektoru a dalších spotřebičů a spotřebního materiálu. Vybrané zboží navíc mohou předvést a ukázat, jak se s ním pracuje, a jaké má výhody oproti konkurenci.

Budete-li mít cestu kolem, přijďte se podívat na náš zbrusu nový sehraný tým, který doplňuje ty další v ČR a SR.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů