22. března 2019 //

Novým HR ředitelem je Marian Moštík

Novým personálním ředitelem naší agentury je od ledna Marian Moštík. Marian má dvanáctiletou praxi ve službách a strojírenství, kde navrhoval, implementoval, plánoval a řídil projekty změn. Na pozici přišel z české firmy LAC, kde posledních 5 let působil na pozici Human Resource Manager.

Marian Moštík nastoupil na pozici personálního ředitele již v lednu, kdy nahradil odcházejícího Martina Klimeše. Okamžitě se ujal nových úkolů, mezi které spadá restrukturalizace HR týmu a vybudování efektivního náborového oddělení pro mass recruitment. Na starosti má také design a implementaci komplexního on-line rozhraní a mobilní aplikace, která bude splňovat nároky dnešní doby. 

Před příchodem do naší agentury působil Marian na manažerských pozicích v personalistice, top managementu a vzdělávání. „Spojuji svůj názor s názorem druhých a na základě toho realizuji specifické cíle. Snažím se, aby práce byla odvedena podle vysokých standardů, vážím si znalosti druhých a jednám fér,“ uvedl ke svému nástupu.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů