16. listopadu 2018 //

Novým manažerem eventů je Lukáš Pekárek

Mnoho našich hostesek a promotérů již přišlo do kontaktu s novým manažerem eventů, Lukášem Pekárkem. Lukáš nám v minulosti dlouhodobě pomáhal jako externista s koordinací vybraných akcí a jinými dalšími úkoly. Nyní je již však plnohodnotným členem týmu a je zodpovědný za komplexní řízení akcí pro agenturní klienty, vedení eventového týmu a jeho agendy.

Lukáš se se svým týmem věnuje přípravě a realizaci vzdělávacích, zábavných, společenských, zaměstnaneckých i klientských akcí na klíč. Před svým nástupem do agentury Promoteri.eu působil mimo jiné ve společnosti Alza.cz a naposledy v Mall.cz, kde zastával roli fashion designera. V těchto firmách nasbíral zkušenosti s koordinací a řízením lidských zdrojů.

Na tuzemském trhu mezi firmami dodávající lidské zdroje pro zajištění různých akcí patříme na špici. Logickým krokem tak bylo rozšířit náš záběr podnikatelských aktivit o další segment. Tím se staly akce na klíč, ve kterých však nejsme nováčky. Dlouhá léta je pro vybrané klienty vytváříme, ale nikdy jsme tuto službu neavizovali, aktivně nenabízeli a neměli jsme pro ně ani realizační tým,“ komentuje příchod Lukáše Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu. Společně s Lukášem k nám zamířil také jeho bratr, Daniel Pekárek.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů