24. ledna 2019 //

Novým partnerem je Česká hlava

S koncem prvního měsíce roku 2019 přichází představení nového partnera. Je nám ctí oznámit spolupráci s iniciativou Česká hlava, která bude založena zejména na vzájemné podpoře obou značek. Iniciativa je v Česku známá především jako vyhlašovatel vědeckých ocenění, avšak pod její hlavičkou funguje taktéž řada různých projektů.

Naším novým partnerem, kterého vám dnes představíme, je iniciativa Česká hlava. Smyslem této iniciativy je vytvářet povědomí o tom, že naše země může prosperovat jenom tehdy, dokáže-li vychovávat uznávané vědce a bude je umět materiálně a společensky ocenit. Inciativa je vyhlašovatelem vědeckých ocenění a pod její hlavičkou funguje řada projektů. Pro více informací navšivte web iniciativy.

Cílem našeho společného partnerství je poté šíření povědomí o obou značkách a celková vzájemná podpora. Věříme, že se mezi našimi hosteskami a promotéry najdou chytré hlavičky, které by se mohly zapojit do projektů pořádaných Českou hlavou, a naopak, že se mezi studenty zapojenými do těchto projektů najdou noví promotéři či hostesky.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů