30. listopadu 2016 //

O Cannafest se postaralo 35 lidí

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest má za sebou již sedmý ročník. Ten byl velmi vydařený a my jsme rádi, že jsme po roce s jeho organizací mohli opět pomoci. Stejně jako v loňském roce se akce odehrála na pražském výstavišti v Holešovicích, kam jsme dodali 33 hostesek a na bezchybný chod dohlíželi dva koordinátoři.

Zatímco návštěvníci se těšili na zajímavé expozice vystavovatelů z různých zemí světa, představující širokou nabídku pěstební techniky, hnojiv či semen nebo také kuřáckých potřeb a vaporizérů, my jsme naše lidi rozestavěli na předem dohodnutých místech a byli na nich po celé tři dny konání veletrhu. Pomáhali s vítáním návštěvníků, rozdáváním letáků a promopředmětů, vypomáhali na vybraných stáncích s představováním produktů a všichni byli dobře naladěni.

Aby akce dopadla přesně podle představ klienta, začali jsme na ní pracovat již v srpnu. To jsme s uchazeči vedli postupně pohovory, oznámili jsme jim pravidla spolupráce a dostali zadání. Na míru jim bylo dodáno i oblečení podle velikosti. První den před startem akce byl uskutečněn briefing, na kterém se všichni dozvěděli nejnovější a zároveň poslední informace.

Akce proběhla na výbornou a naše hostesky navíc přispěly k tomu, že na stánku PAX bylo prodáno vše, co bylo k dispozici. Tento stánek - a my pevně věříme, že nejen kvůli tomu - získal od organizátorů veletrhu ocenění za nejlepší prezentaci. Těšíme se na další ročník!

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů