25. dubna 2016 //

Odchytili jsme poslední lyžaře

A je to tady. Postupně jsme v minulých týdnech uzavřeli ski areály a náruživí lyžaři měli možnost se naposledy seznámit s portfoliem likérky R. Jelínek. Protože pro tohoto našeho klienta jsme s našimi hosteskami a promotéry zajišťovali ochutnávky v řadě lyžařských areálech po celé ČR a letos s novinkou – medovým automobilem.

Na posledních akcích, například v Jánských Lázních a na Černé hoře, byli lidé opět nadšení z dárků, zejména ocenili placatky na klíče, či mini placatky se slivovicí. V Peci pod Sněžkou mladší zákazníky uchvátily čapky a brýle. Nabízené slivovice měly úspěch, Bohemia Honey především u žen, kterým se líbil sladký medový ocásek, pánové dávali přednost ozkoušené hruškové klasice, u které se jim líbil design napíchnuté hrušky na párátko s vlaječkou.

Zimní sezóna 2015-2016 je za námi a za námi je také tour po lyžařských středicích. Ale smutní být nemusíme, protože na přípravě další sezóny pilně pracujeme a opět se bude na co těšit. Vyrazíme mezi lidi a rádi je zase zahřejme destiláty našeho klienta R. JELÍNKA.

A teď nás omluvte, přesouváme se týmem na další lokace a mimo jiné budeme nadále navštěvovat diskotéky, kluby, koncerty, farmářské trhy a také opět festivaly. Nechcete se přidat? Dělat společnost na akcích a k tomu si ještě vydělat? Pokud ano, čekněte naše volná místa zde.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů