7. února 2017 //

Odpromovali jsme nabídku R. Jelínka v Makru

Retail. Koncový prodej zboží, který když se udělá dobře, nezklame a firmy přinese visibilitu a také zisky. A my jsme v tom jedničky. Naše nejdéle provozující služba sales promotion stále šlape na plné obrátky a zvyšuje obraty a také ROI.

Pro našeho klienta R. Jelínka jsme v uplynulých dnech odpromovali desítky hodin v Makru. Tento velkoobchod odnikatelům nabízí výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží na jediném místě. Obsadili jsme prodejnu na Černém mostě, v Čestlicích, ve Stodůlkách a také v Ostravě. Úkol pro promotéry byl jasný – seznámit nakupující s aktuální nabídkou produkty Rudolfa Jelínka.

V průběhu dvou dnů jsme prodali přes 200 lahví a ROI, tedy návratnost investice činila přes 400 %. Tyto statistiky dokazují, jak sales promotion dokáže zabodovat, a že pokud se dělá dobře, vždy přinese kýžené ovoce.

Chcete i vy zkusit, jak funguje v praxi a kolik vám tato služba přinese? Zadejte nezávaznou poptávku www.promoteri.eu/poptavka-klient a my se vám ozveme.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů