19. února 2019 //

P+P aneb spolupráce s Prezentiádou

Jsi student? Vytváříš rád prezentace? Nebojíš se vystupovat před publikem a pracovat v týmu? Pak neváhej a vyzkoušej Prezentiádu! Naše agentura nyní navazuje partnerství s tímto zajímavým projektem, jehož 10. ročník se kvapem blíží - uzávěrka přihlášek je 20. března!

Dalším partnerem naší agentury je projekt s názvem Prezentiáda. Můžeme tak hovořit o spojení P+P. Jak již z názvu vyplývá, Prezentiáda je spojena především s prezentacemi a prezentováním. V podstatě se jedná o soutěž pro studentské týmy, ve které je úkolem vytvoření prezentace na jedno ze zadaných témat.

Prezentace je poté posuzována z grafické a obsahové stránky v nominačním kole. Nejlepší prezentace následně postupují do krajských kol, kde již autoři prezentují před odbornou porotou, která hodnotí nejen samotnou prezentaci, ale také vystupování, projev a spolupráci celého týmu. Ti nejúspěšnější poté postupují do dvoudenního finále.

Pro více informací navštivte webové stránky Prezentiády, kde se dozvíte mnoho zajímavostí, včetně podmínek pro přihlášení. Uzávěrka přihlášek je 20. března, tak dávejte pozor, abyste to neprošvihli!

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů