11. dubna 2016 //

Podpořili jsme novodobého hrdinu 1+1 Varilux

V únoru jsme pro našeho nového klienta společnost Essilor na Slovensku zprostředkovali další z našich služeb – sales promotion. Naši lidi významně přispěli k tomu, aby se rozjela unikátní akce, při které zákazníci mají jedinečnou možnost, získat dva páry brýlových čoček Varilux za cenu jednoho.

Cílem je zvýšit povědomí o výhodách progresivních brýlových čoček díky akci 1+1 Varilux a tak do optik přivést více zákazníků. Kampaň je podpořena televizní reklamním spotem Varilux - Novodobý Hrdina. Úkolem našeho speciálně vybraného a sestaveného profesionálního týmu bylo oslovit a zapojit do promoakce co možná nejvíce slovenských očních optik. To se podařilo.

Vytvořili jsme několik týmů a každý z nich měl vždy dva merchandiséry. Ti obráželi křížem krážem celé Slovensko. Někteří měli na starost východní a jiní západní část republiky. Předem oslovili partnerské oční optiky Varilux, seznámili je s promoční akcí a nabídli jim podle jejich potřeb různé druhy marketingových materiálů. Ty obsahovaly jak polepy pro výlohy, tak různé POS materiály (stojany, wobblery, stropní závěsy, pohlednice, DL letáky, samolepky a mincovníky). Domluvené na provozovnu dovezli, nainstalovali a to včetně profesionální aplikace materiálů na výlohy.

Podpora prodeje brýlových čoček se podařil na výbornou. Akce, která odstartovala v březnu, trvá až do července a již nyní se připravuje podzimní kampaň.

Hlavní momenty:

  • Celkem jsme navštívili 175 očních optik
  • Najezdili 8 689 km
  • Využili služeb deset našich merchandisérů
  • Podařilo se nám navštívit více optik, než kolik jich bylo k prodejní akci objednáno
  • Rozestavili jsme více POS materiálů, takže jsme museli své zásoby doplňovat
  • Aktualizovali jsme informace o optikách pro našeho klienta Essilor

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů