12. června 2019 //

Pomáhá nám Evropský fond pro regionální rozvoj

Evropská unie pomáhá naší agentuře Promoteri.eu s vývojem. Díky této pomoci jsme mohli uskutečnit projekt „Systém pro efektivní správu a rozvoj lidských zdrojů spol. PROMOTERI.EU,“ CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0001784, jehož cílem byl vývoj nového interního systému, který umožní řídit a spravovat vysoce specifické agendy, především zefektivní práci s lidskými zdroji firmy.

Zapojením do tohoto projektu jsme mohli lépe a kvalitněji rozvíjet naše CRM systémy pro řízení lidských zdrojů, webové stránky a také další interní procesy a projekty spojené s podnikáním a inovacemi pro zabezpečení lepší konkurenceschopnosti.

Finanční podporu od Evropské unie využíváme také v dalším, navazujícím projektu s názvem „Aplikace pro řízení lidských zdrojů pomocí online rozhraní a mobilní aplikace,“ CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009384. Cílem tohoto projektu je vývoj flexibilní a uživatelsky přijatelné mobilní aplikace.

Díky návaznosti na předchozí projekt tak budeme mít k dispozici nejen skvělý systém, ale nově také zmíněnou aplikaci, která pomůže nejen našim personalistům, projektovým manažerům a koordinátorům, ale také samotným hosteskám a promotérům. Pro naše klienty pak budeme efektivnější, rychlejší a přesnější všech našich činnostech.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů