1. února 2019 //

Pomáhá nám Evropský fond pro regionální rozvoj

Naše agentura Promoteri.eu se účastní čerpání z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Díky němu jsme mohli uskutečnit projekt „Systém pro efektivní správu a rozvoj lidských zdrojů spol. PROMOTERI.EU,“ jehož cílem byl vývoj nového interního systému, který umožní řídit a spravovat vysoce specifické agendy, především zefektivní práci s lidskými zdroji firmy.

Zapojením do tohoto projektu jsme mohli lépe a kvalitněji rozvíjet naše CRM systémy pro řízení lidských zdrojů, webové stránky a také další interní procesy a projekty spojené s podnikáním a inovacemi pro zabezpečení lepší konkurenceschopnosti.

Finanční podporu od Evropské unie využíváme také v dalším, navazujícím projektu s názvem „Aplikace pro řízení lidských zdrojů pomocí online rozhraní a mobilní aplikace.“ Cílem tohoto projektu je vývoj flexibilní a uživatelsky přijatelné mobilní aplikace.

Díky návaznosti na předchozí projekt tak budeme mít k dispozici nejen skvělý systém, ale nově také zmíněnou aplikaci, která pomůže nejen našim personalistům, projektovým manažerům a koordinátorům, ale také samotným hosteskám a promotérům.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů