8. srpna 2016 //

Pracují pro nás: Boxer a Lancer

Když jsme v dubnu v naší rodině vítali hned dvě nová vozidlaOpel Insignia kombi a Mitsubishi Outlander – byla to velká věc. Díky nim jsme zase o další level zprofesionalizovali naše služby a umožnili našim koordinátorům zajistit profesionálně průběh akcí. Nyní k nim přibyli další dva krasavci.

Naše další dodávka je tentokrát tovární značky Peugeot a jde o typ Boxer bílé barvy v našich barvách a především s mapou, která symbolizuje naše pole působnosti - celou ČR a SR. Tento odolný a úsporný vůz jako kdyby byl přesně navržen pro naše účely. Vzhledem k širokému rozpětí maximální přípustné hmotnosti vyhoví našim požadavkům. S jeho pomocí zavážíme eventy všeho druhu a nemáme problém vše odvést na místo určení najednou. Hojně ho využíváme pro klienty jako je Rudolf Jelínek či Epson. Zkrátka pořád s ním něco vozíme a to je moc dobře :).

Druhým fešákem v naší virtuální garáži – slovo virtuální je zde na místě, protože naše automobily jsou pořád v terénu a tak garáž nepotřebujeme – je Mitsubishi Lancer. Ten nám poskytl náš dvorní dodavatel těchto značek a to sice Auto Paukner (autorizovaný servis Mitsubishi pro ČR). Tento pomocník je nasazen k obsluze elektrořetězců naší merchandisingovou službou a to na území Slovenské republiky pro společnost Panasonic. I proto na něm kromě našich firemních barev nechybí logo Panasoniku. Na Slovensku s ním náš člověk několikrát do měsíce navštěvuje vybrané elektroprodejny.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů