16. dubna 2019 //

Přednáška Nastavení mysli zdarma pro studenty!

Jsi student základní nebo střední školy? Brzdí tě přesvědčení o sobě samém? Dokáží tě rozhodit tvoje selhání? Potom je tato přednáška právě pro tebe a tvé spolužáky. Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, se po třech měsících vrací z New Yorku do České Republiky a rozhodl se uspořádat přednášku zdarma na téma Nastavení mysli určenou pouze pro studenty ZŠ a SŠ.

Výzkumy ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Psycholožka Carol Dwecková definuje tyto dva druhy myšlení jako: Fixed mindset (fixní myšlení) a Growth mindset (růstové myšlení). Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak bude náš život vypadat, je z velké části v našich hlavách.

Naše spolupráce s institutem GrowJOB zdárně pokračuje. Nyní je tu speciální nabídka pro všechny studenty základních a středních škol, pro které je určena přednáška Nastavení mysli zcela zdarma! Místem konání je brněnské Kino Scala, ve středu 24. dubna, v čase 15:00 - 16:30. Kapacita se rychle plní, tak neváhej a zaregistruj se zdarma i ty! 

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů